יום ראשון, 23 בינואר 2011

מסכמים תערוכה (Beers 2011)

כולנו מכירים את החוויה של ביקור בתערוכה. אם אתם קוראים את הבלוג הזה, אנו מניחים כי אתם מכירים את החוויה של לבקר בתערוכת אלכוהול - בין אם זו תערוכת יין, בירה או משקאות אחרים. החוויה נמצאת על סף טירוף חושים, ספציפית טירוף חוש הטעם והריח... וכשהאלכוהול מתחיל להשפיע כל הטעמים מתחילים להתערבב והריחות כבר פחות מובחנים... חוויה אינטנסיבית שקשה (לפחות לנו) לתאר במילים.

השולחן שלנו
הפעם משימתנו היא לנסות ולתאר את החוויה מהצד השני - הצד של המציגים. הייתה זו הפעם הראשונה שהצגנו בתערוכה, למרות שמאחורינו עומדות כבר שש שנים של ניסיון. למען האמת אנו מאמינים שכך נכון שיהיה סדר הדברים. אין זה הוגן לערוך ניסיונות בבישול בירה או הכנת יין על אנשים שמשלמים ממיטב כספם. כל שלוק שאינו ראוי להילגם – פוגע בתחום כולו ולא רק במציגים הלא מנוסים.

הדוכן מחכה ללקוחות הראשונים
בחזרה לחוויה מהצד השני. שיערנו כי היא תהיה אינטנסיבית, אך לא היה לנו מושג עד כמה החוויה נמצאת מעבר לתיאור הולם במילים. היינו לחוצים, מרוגשים והגענו עוד לפני כולם... לאט לאט ובנחת פתחנו ועיצבנו דוכן. קפדנים כתמיד עשינו הדמיות של מתן שירות - כך שנהיה סמוכים ובטוחים כי הכל מוכן וזמין ובכך נגיש שירות איכותי. לא העלינו בדעתנו את האפשרות להגשת אחת מהבירות שלנו בכוס שאינה נקייה, וידענו כי שירות טוב בסיסו בארגון טוב ובמוכנות גבוהה... כפי שרשמנו הגענו ממש מוקדם.

הגענו לפני כולם...
להמשיך מכאן ולתאר את החוויה נדמה כבלתי אפשרי. זו הייתה חוויה בין אישית ותוך אישית בה הגירויים התחלפו בקצב מסחרר. למרות ההחלטה המוקדמת לא לשתות במהלך התערוכה, הזיכרון של התערוכה לפרטיה  מעורפל כאילו התרחשה במצב של שיכרות מתקדם... לכן, לא נותר אלא לספר כי היה מדהים לראות אנשים מתעניינים בנו ובבירות שהצגנו. נהנינו מאוד לראות את החיוך עולה על אלו שלגמו לראשונה מהבירות שלנו וחקוקים אצלנו עמוק עמוק בראש המבטים של לקוחות שלגמו בפעם הראשונה את בירת הג'ינג'ר (שהוגשה כחלק מקוקטייל טיקי קלאסי שנקרא Dark N Stormy) ופניהם הביעו הפתעה ופליאה מטעמה הנפלא (אין כאן ניסיון לקחת קרדיט על הבירה. לא היה זה מתכון שלנו אלא מתכון פשוט וקלאסי שמוכר ברוב העולם ובארץ עדיין לא – טוב בארץ מכירים את הדברים הטובים אח"כ).

בירת הג'נג'ר נמזגת
והרום... למען ה- Dark N' Stormy 
רצינו להגיד תודה רבה מכל הלב לכל הקוראים שלנו, שטרחו והגיעו והציגו את עצמם, לגמו לפעמים לראשונה מעט ממה שאנו עושים... כל קורא שניגש חימם לנו את הלב כמו אלף שמשות (כן, מעט דרמטי, אך זכרו כי התערוכה הייתה חוויה ממש דרמטית בשבילנו).

כל שנשאר לנו הוא לעלות כמה תמונות - אולי גם אתם תמצאו את עצמכם שם... להתראות בתערוכה הבאה!!

החוויה מאחורי הדוכן-  איזה כיף לראות כל כך הרבה חיוכים!

מוזגים בירה , מדברים ועוד חיוכים

6 תגובות:

 1. סחתיקה.
  להתראות בשנה הבאה. עכשיו אנחנו סומכים עליכם זתשקקו לנו ותיישנו ויסקי ישראלי.

  השבמחק
 2. סחה ואף סחתיין גם ממני. בירת המרווה...כל הכבוד ! זו יצירה אמיתית החל מהמחקר ועד הביצוע.

  השבמחק
 3. בכיף חברים, אנחנו שמחים שנהניתם!
  בירת המרווה באמת היתה להיט , נגמרו לנו כל הבקבוקים (פרט לאחד ששמרנו עליו כמו על אתרוג) ואנחנו מתכננים בישול חדש שלה בקרוב.

  השבמחק
 4. תמונות יפות.
  מי צילם/ עיבד?
  היה כיף להפגש, לפגוש את יותם וללגום מבירת המרווה המפתיעה ומהקוקטייל - לא קל לערבב קוקטיילים למסה של אנשים.
  קרן.

  השבמחק
 5. תודה קרן, את התמונות צילמו כמה אנשים ואני עיבדתי (נמרוד).
  לערבב קוקטיילים למסה של אנשים היה כיף גדול, במיוחד כאשר רואים את הפליאה שלהם על ההקפדה על הכמויות המדוייקות ואת המבט המופתע והנהנה מהדארק אנד סטורמי.
  בכלל הג'נג'ר ביר נהייה הלהיט החדש במחוזותינו מאז אותו הערב...

  השבמחק
 6. אהלן חבר'ה,
  מאוד נהנינו בתערוכה ובמיוחד מהדוכן שלכם.
  כיף לראות את התשוקה בעיניים שלכם והאהבה למה שאתם עושים.

  יריב ורונית

  השבמחק